Reklama

Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli - Jana 8:32

Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli - Jana 8:32Translate - tłumacz


Biblia

Filmy

Świat

Wyszukiwarka tematów

U

Nie jesteś zalogowany.

Obtener Plugin Flash para visualizar este reproductor

Bible Studies

Powiadomienie o nowościach

Twoja opinia się liczy!

Czym jest transfuzja krwi twoim zdaniem?:
 

LogowanieGościmy

Witrynę przegląda teraz 36 gości 

Od 18 listopada 2009

Użytkowników : 398
Artykułów : 107
Zakładki : 9
Odsłon : 367408
Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli - Jana 8:32
"Ojcem waszym jest diabeł" PDF Drukuj Email
Osobiste doświadczenia
Wpisany przez Krzysztof Niski   
sobota, 14 czerwca 2014 18:55
AddThis Social Bookmark Button

Ojcem waszym jest diabeł (…) w prawdzie nie wytrwał, bo w nim nie ma prawdy. 

Gdy mówi kłamstwo, mówi od siebie, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa.

~ Jana 8:44 ~

Z całą pewnością jestem bardzo rozczarowany postawą świadków Jehowy i tym, że mnie oczerniają chełpiąc się przy tym, jacy to oni są prawdomówni, jestem rozczarowany tym, że starsi zboru byczyńskiego tolerują oszczerstwa i krzywdę, jaką one wyrządzają niewinnym w tym przypadku mnie. Nie boli mnie tak bardzo, że zostałem z tego powodu niesłusznie pobity, ale boli mnie, że nikt nie staną po stronie prawdy. Zabrakło wśród starszych człowieka zdolnego i odważnego by bezstronnie ocenić fakty.

W poprzednim artykule pisałem o tym jak niesłusznie zostałem oczerniony dziś wspomnę krótko o tym jak przebiegła rozprawa w sądzie.

Pierwsza rozprawa odbyła się w listopadzie 2013 roku była to sprawa pojednawcza. Na pytanie sądu czy strony chciałyby się pojednać, wyraziłem zgodę pod warunkiem przeprowadzenia rozmowy z synem w obecności rodziców. Strona pozwana kategorycznie sprzeciwiła się mojej propozycji. Kiedy sąd zapytał ojca Filipa, (który mnie oczernił) czy wie, dlaczego jest pozwany powiedział, że nie ma pojęcia. Ja natomiast odrzekłem, że pozwany mija się z prawdą, ponieważ w tej sprawie był na policji. Zaraz potem oskarżył mnie, że chcę ich syna namówić do kłamstwa a on na to nie pozwoli i że od urodzenia uczy swojego syna nie kłamać, ponieważ syna wychowuje "w prawdzie".

Następna sprawa odbyła się w styczniu 2014 roku, sąd przesłuchiwał pozwanych, pozwani zeznali, że za każdym razem stojąc w oknie wolałem Filipa i Patryka by do mnie przyszli. Sugestia, że takie przypadki wołania były częste było całkowitą nieprawdą. Mimo że jesteśmy sąsiadami to faktycznie tylko raz mi się zdarzyłobym zawołać Filip w ten sposób .

 
"Jak nie pójdę do sądu obleje sie benzyną i podpale pod jego oknami" PDF Drukuj Email
Osobiste doświadczenia
Wpisany przez Krzysztof   
sobota, 24 maja 2014 20:07
AddThis Social Bookmark Button

Była godzina 13 w sobotę, jak siedziałem na murku przy rzeczce i rozmawiałem z nowo poznanym mężczyzną. Podszedł 15 letni Filip K. (syn świadków Jehowy), powiedział jedno zdanie, po którym zostałem uderzony kilka razy w twarz kolanem.

Chwilę potem zapytałem Filipa, dlaczego mnie fałszywie oskarżył o coś, czego nie zrobiłem. Odrzekł, że mam szczęście, że więcej nie powiedział. Odszedłem, bo nie chciałem pogorszyć i tak już napiętej sytuacji.

Od razu poszedłem do Filipa rodziców, mówiąc, że zostałem pobity z powodu kłamstwa ich syna.

Powtórzyłem dokładnie, co powiedział Filip, że rzekomo miałem 10 letnim Patrykiem rzucać o ścianę, że aż zadudniło, zaraz potem podniosłem go i rzucałem na fotel i że miałem go przeklinać.

 

Poprawiony: sobota, 24 maja 2014 20:25
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 46
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack