Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli - Jana 8:32

Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli - Jana 8:32Translate - tłumacz


Biblia

Filmy

Świat

Wyszukiwarka tematów

U

Nie jesteś zalogowany.

Obtener Plugin Flash para visualizar este reproductor

Bible Studies

Powiadomienie o nowościach

Twoja opinia się liczy!

Czym jest transfuzja krwi twoim zdaniem?:
 

LogowanieGościmy

Witrynę przegląda teraz 30 gości 

Od 18 listopada 2009

Użytkowników : 483
Artykułów : 108
Zakładki : 9
Odsłon : 413658
Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli - Jana 8:32
Jak pomóc świadkom Jehowy poznać prawdę? PDF Drukuj Email
Błędy Towarzystwa Strażnica
Wpisany przez Krzysztof   
środa, 30 lipca 2014 13:34
AddThis Social Bookmark Button

Jak pomóc świadkom Jehowy poznać prawdę?

Odpowiedź na tytułowe pytanie znajdziesz w książce o takim samym tytule. Jest to publikacja inna od wszystkich dotychczas napisanych na temat świadków Jehowy. Nie opisuje osobisty krzywd doznanych w tej organizacji ani nie wytyka błędów w głoszonych przez świadków naukach po to by zjednoczenie zachwalać inne błędy głoszone w innym ugrupowaniu religijnym. Książka skutecznie wykazuje za pomocą Pisma Świętego błędną interpretację Biblii głoszoną przez Towarzystwo Strażnica i robi to tylko z punktu widzenia Biblii ewentualnie z dodatkiem zdrowego rozsądku. Jestem jej autorem i nie wmawiam czytelnikowi, że inna religia głosi prawdę a świadkowie Jehowy błądzą. Książka nie powstała po to by wyrwać świadków z jednej a skierować do drugiej religii jak to ma miejsce w przypadku innych autorów ani nie powstała po to by się wypłakać jak to organizacja mnie skrzywdziła. Nic z tych spraw.

Za pomocą Biblii wykazuję, że Pamiątka śmierci Chrystusa jest obchodzona w dniu pełni księżyca i wcale nie jest to 14 nisan tylko przeważnie 15 dzień tego miesiąca, bo wówczas jest pełnia i ta pełnia jest najważniejsza w tym kulcie. Udowadniam też, że świadkowie z pewnych powodów mogą być uważani za antychrysta, są to bardzo mocne dowody, o których żaden świadek nie ma pojęcia. Wykazuje, że imię Jehowa może być obraźliwe dla Boga a upieranie się przy nim jest przynajmniej podejrzane a także, że nie każdy może głosić ewangelię i wiele innych ciekawych tematów. Poniższy spis treści da ci czytelniku mały wgląd w tematy poruszone w książce.

 

Poprawiony: środa, 30 lipca 2014 13:43
 
"Ojcem waszym jest diabeł" PDF Drukuj Email
Osobiste doświadczenia
Wpisany przez Krzysztof Niski   
sobota, 14 czerwca 2014 18:55
AddThis Social Bookmark Button

Ojcem waszym jest diabeł (…) w prawdzie nie wytrwał, bo w nim nie ma prawdy. 

Gdy mówi kłamstwo, mówi od siebie, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa.

~ Jana 8:44 ~

Z całą pewnością jestem bardzo rozczarowany postawą świadków Jehowy i tym, że mnie oczerniają chełpiąc się przy tym, jacy to oni są prawdomówni, jestem rozczarowany tym, że starsi zboru byczyńskiego tolerują oszczerstwa i krzywdę, jaką one wyrządzają niewinnym w tym przypadku mnie. Nie boli mnie tak bardzo, że zostałem z tego powodu niesłusznie pobity, ale boli mnie, że nikt nie staną po stronie prawdy. Zabrakło wśród starszych człowieka zdolnego i odważnego by bezstronnie ocenić fakty.

W poprzednim artykule pisałem o tym jak niesłusznie zostałem oczerniony dziś wspomnę krótko o tym jak przebiegła rozprawa w sądzie.

Pierwsza rozprawa odbyła się w listopadzie 2013 roku była to sprawa pojednawcza. Na pytanie sądu czy strony chciałyby się pojednać, wyraziłem zgodę pod warunkiem przeprowadzenia rozmowy z synem w obecności rodziców. Strona pozwana kategorycznie sprzeciwiła się mojej propozycji. Kiedy sąd zapytał ojca Filipa, (który mnie oczernił) czy wie, dlaczego jest pozwany powiedział, że nie ma pojęcia. Ja natomiast odrzekłem, że pozwany mija się z prawdą, ponieważ w tej sprawie był na policji. Zaraz potem oskarżył mnie, że chcę ich syna namówić do kłamstwa a on na to nie pozwoli i że od urodzenia uczy swojego syna nie kłamać, ponieważ syna wychowuje "w prawdzie".

Następna sprawa odbyła się w styczniu 2014 roku, sąd przesłuchiwał pozwanych, pozwani zeznali, że za każdym razem stojąc w oknie wolałem Filipa i Patryka by do mnie przyszli. Sugestia, że takie przypadki wołania były częste było całkowitą nieprawdą. Mimo że jesteśmy sąsiadami to faktycznie tylko raz mi się zdarzyłobym zawołać Filip w ten sposób .

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 47
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack