
Niemcy jako państwo zdecydowały, że już dość płacenia za II wojnę światową, w tym także za prześladowanie Żydów. Wspólnie ze środowiskami żydowskimi zdecydowały przerzucić odpowiedzialność na Polaków. W tym celu trwa bezwstydne fałszowanie historii. Biorą w tym udział Żydzi amerykańscy, palestyńscy i polscy, a także media zachodnie.
Niemcy nie tylko mają w tym korzyść, że ktoś inny ma płacić za ich zbrodnie, ale także niejako przy okazji przerzucają swoje zbrodnie na Polaków. Jest to bardzo bezczelna operacja fałszowania historii, ponieważ żaden inny naród na świecie nie zrobił tak dużo dla ratowania żydów, jak Polacy. Polacy zamiast wdzięczności żądają od Polaków ogromnych kwot odszkodowania.
Tym kłamstwom opiera się Leszek Żebrowski, publicysta historyczny. Fragment spotkania promocyjnego książki „Zakłamany holokaust” Ireneusza T. Lisiaka.
Krzysztof Król

W Izraelu biją żydów
CharlesDweBy
cheapest ed pills: <a href=" https://edpillsfd.online/# ">ed pills that work</a> - otc ed pills
Olej rzepakowy jest niebezpieczny dla Twojego Zdrowia
Charlesmop
<a href=https://vk.com/rabota_kemer_ovo>Работа в Кемерово</a>
PIS sprzedaje nas Bankowi Światowemu - Super Fakty 21 XI 17
Charlesmop
<a href=https://vk.com/rabota_kemer_ovo>Работа в Кемерово</a>
Walka Polaków z dyktaturą unijną
JamesBoota
Kokain ar en kraftfullt beroendeframkallande narkotikaklassad substans som harror fran vaxten Erythroxylum...
Walka Polaków z dyktaturą unijną
JamesBoota
Kokain ar en kraftfullt beroendeframkallande narkotikaklassad substans som harror fran vaxten Erythroxylum...
Komentarze