SuperFakty.info
Zakaz lotu samolotami po szczepieniu?
Możliwe, że po "szczepieniu" przeciw modnemu ostatnio wirusowi, nie będziesz mógł latać samolotami.

Linie lotnicze chętnie podjęły hasło, że „bez szczepień nigdzie nie polecisz”, ale obecnie czują się jakby wpadły w pułapkę. Nie tylko dlatego, że część pasażerów wybierze konkurencyjne linie lotnicze, ale też dlatego, że szczepienia zwiększają ryzyko zgonu podczas lotu samolotem.


Propagandowo wygrały firmy farmaceutyczne, ale w dłuższej perspektywie może to być pomysł szkodliwy dla linii lotniczych.


Zastosowano metodę kija i marchewki czyli kary (zakaz podróżowania) i nagrody (pozwolenie na podróżowanie). Dużo osób, które nawet deklarowało, że są niechętni szczepieniom zdecydowało się ulec perswazji, tak bardzo pragnęli mieć przyzwolenie do podróżowania. Nawet nie czekali, aż rzeczywiście będą musieli gdzieś lecieć, już wcześniej zadbali o swoje pozwolenie poddając się dobrowolnie eksperymentowi medycznemu.

Tymczasem może pojawić się zakaz podróżowania dla osób zaszczepionych. Ma to związek ze zwiększonym ryzykiem powstania zakrzepicy.


Podobno w tej chwili linie lotnicze prowadzą konsultacje na temat zaszczepionych klientów i dużego ryzyka wystąpienia zakrzepów krwi w wyniku eksperymentalnej surowicy mRNA. Problemem jest zapewnienie bezpieczeństwa pasażerom i odpowiedzialność linii lotniczych za zgony.

Prawdopodobnie ludzie będą bombardowani informacją, że bez szczepień nie będą mogli latać, ale już na samym lotnisku będą musieli podpisać, że oświadczenie, że są świadomi zagrożenia i lecą na własną odpowiedzialność.

Jeśli jednak przypadków śmiertelnych będzie dużo, linie lotnicze mogą wprowadzić zakaz lotów dla osób zaszczepionych.

Na pewnej wysokości wzrasta ryzyko powikłań, udaru, zakrzepicy lub zawału serca, jeśli jesteś na nie podatny, a preparaty wstrzykiwane, jako szczepionki przeciw popularnemu ostatnio wirusowi, zwiększają twoją podatność na zakrzepy.

Wielka Nierządnica, która wywołała pandemizm nie tylko wprowadziła ludzi w kłopoty, ale też zagroziła funkcjonowaniu linii lotniczych. Ci sami ludzie są odpowiedzialni za łamanie podstawowych praw człowieka (dla rzekomego dobra człowieka), łamanie Kodeksu Norymberskiego i niszczenie małych i średnich przedsiębiorstw.

Dla przypomnienia zasady Kodeksu Norymberskiego:

1. Dobrowolna zgoda uczestnika eksperymentu jest absolutnie niezbędna.
2. Eksperyment powinien przynosić korzyści dla dobra społeczeństwa, niemożliwe do osiągnięcia za pomocą innych metod lub środków.
3. Eksperyment powinien być tak zaprojektowany i oparty na wynikach eksperymentów na zwierzętach oraz znajomości historii choroby lub innego badanego problemu, aby przewidywane wyniki uzasadniały przeprowadzenie eksperymentu.
4. Eksperyment należy przeprowadzić w taki sposób, aby uniknąć wszelkiego zbędnego cierpienia czy obrażeń fizycznych i psychicznych.
5. Nie należy przeprowadzać eksperymentu, jeżeli istnieje a priori powód, by sądzić, że grozi śmierć lub uszkodzenie ciała; z wyjątkiem takich eksperymentów, w których lekarz eksperymentator przeprowadza go również na sobie.
6. Stopień ryzyka, jakie należy podjąć, nigdy nie powinien przekraczać znaczenia korzyści eksperymentu dla ludzkości.
7. Należy poczynić odpowiednie przygotowania i zapewnić odpowiednie udogodnienia w celu ochrony uczestnika przed nawet odległymi możliwościami obrażeń, niepełnosprawności lub śmierci.
8. Eksperyment powinien być przeprowadzany wyłącznie przez osoby posiadające kwalifikacje naukowe. Wymagany jest najwyższy poziom umiejętności i staranności na wszystkich etapach eksperymentu.
9. W trakcie eksperymentu uczestnik powinien mieć możliwość zakończenia eksperymentu, jeśli osiągnął stan fizyczny lub psychiczny, w którym kontynuacja eksperymentu wydaje mu się niemożliwa.
10. W trakcie eksperymentu prowadzący go naukowiec musi być przygotowany do zakończenia na dowolnym etapie, jeśli w oparciu o swe kwalifikacje ma powody przypuszczać, że kontynuacja eksperymentu może grozić okaleczeniem, niepełnosprawnością lub śmiercią uczestnika.

Obecna władza flirtując z Wielką Ladacznicą, łamie traktaty do których przestrzegania się zobowiązywała. Jest to wynikiem nieliczenia się z jednostką co świadczy o powrocie do czasów barbarzyństwa, z którego wyprowadziły nas etyczne nauki Chrystusa Jeszu.

Jeśli mogę ci czytelniku coś poradzić, to zacznij myśleć odwrotnie do propagandy medialnej i znajdź dla siebie swojej rodziny grupę ludzie, którzy myślą samodzielnie. Jeśli myślałeś o wstrzyknięciu sobie preparatu eksperymentalnego (zwanego przez media szczepionka) to się powstrzymaj. Możliwe, że będzie na odwrót i niedługo osoby po wstrzyknięciu nie będą mogły latać samolotami. Jeśli istnieją jeszcze jakieś resztki przyzwoitości na tym świecie to ludzie powinni być o tym poinformowani.

Krzysztof Król

zbadaj źródła informacji:
https://www.mp.pl/pacjent/zdrowiewpodrozy/lista/73737,przeciwwskazania-do-lotu-samolotem
https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/kto-nie-powinien-latac-samolotem/x26snm5
https://www.hinzuu.com/2021/05/29/haben-sie-eine-impfung-keine-fluege-mehr/?fbclid=IwAR3xjagfEMLKADaIXVdIECSUV6UpFb_c409eeRYNi0ZZyr-T8jVhxLeiOcg

Komentarze

DonaldMoifs
Good day! superfakty.info Did you know that it is possible to send appeal absolutely lawful? We presentation a new way of sending proposal through contact forms. Such forms are located on many sites. When such messages are sent, no personal data is used, and messages are sent to forms specifically designed to receive messages and appeals. also, messages sent through feedback Forms do not get into spam because such messages are considered important. We offer you to test our service for free. We will send up to 50,000 messages for you. The cost of sending one million messages is 49 USD. This message is created automatically. Please use the contact details below to contact us. Contact us. Telegram - @FeedbackMessages Skype live:contactform_18 WhatsApp - +375259112693
Erg
Całkiem ciekawa i logiczna hipoteza. Czas ją zweryfikuje.
Radek
Od samego początku tej plandemii jestem tego samego zdania. Obecnie można mnie zaliczyć do zagorzałego wroga tego co dzieje się obecnie. Myślę więc jestem.
azmqfh
hydroxychlor tab 200mg <a href="https://keys-chloroquinehydro.com/#">chloroquine generic</a>
<html><a href="http://apple.com"><img src="https://acclaimmag.com/wp-content/uploads/2014/10/Walterr.jpg" width="600" height="600" alt="white"></a> </html> 2682407
<html><a href="http://apple.com"><img src="https://acclaimmag.com/wp-content/uploads/2014/10/Walterr.jpg" width="600" height="600" alt="white"></a> </html>
Thank you For your hard work over the years! For this, we give you the opportunity. https://google.com#1234567890 For more information, see the instructions. skfhjvkjsdjsrbhvbsrfhkis 5167644
Thank you For your hard work over the years! For this, we give you the opportunity. https://google.com#1234567890 For more information, see the instructions. skfhjvkjsdjsrbhvbsrfhkis
Najpopularniejsze
Polecamy
Najnowsze komentarze

Dr Jerzy Jaśkowski – Zderzenie kobiety z cywilizacją

Trjly when someone doesn't be aware of afterward iits up to other people that they will assist, so here it occurs.

Truly when someone doesn't be aware of afterward itss up to other people that they will assist, so...

W Izraelu biją żydów

RobertFlupt

pharmacie en ligne france livraison internationale [url=https://eumedicamentenligne.shop/#]vente de mГ©dicament...

Jaja zamiast szczepionek

RobertFlupt

online apotheke deutschland [url=https://euapothekeohnerezept.shop/#]п»їshop apotheke gutschein[/url]...

W Izraelu biją żydów

Vernonjunny

https://eumedicamentenligne.com/# п»їpharmacie en ligne france

Jaja zamiast szczepionek

Antoniagah

pharmacie en ligne france livraison internationale: <a href=" https://eumedicamentenligne.shop/# ">trouver...